Практичні заняття кафедри ПТтаАРР

Курсанти Національного університету цивільного захисту України відпрацьовують набуті теоретичні знання на практиці.
22 травня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт провели практичне заняття на багатофункціональному тренажері контейнерного типу. Учасниками занять із проходження смуги перешкод та проведення розвідки ланкою ГДЗС в лабіринті зі знаходження та винесення постраждалого стали здобувачі вищої освіти 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.
Під час заходу курсанти відпрацювали порядок проведення розвідки пожежі, вхід до задимленого приміщення, пошук та винесення постраждалого, пересування пожежних-рятувальників у складних умовах, в яких простір для руху обмежений.
Практичні заняття для здобувачів вищої освіти тривають.