На факультеті оперативно-рятувальних сил заступник начальника кафедри ІтаАРТ Станіслав Виноградов проходить стажування у ГУ ДСНС України у Харківській області.

На факультеті оперативно-рятувальних сил заступник начальника кафедри ІтаАРТ Сталіслав Виноградов проходить стажування на посаді заступника начальника відділу технічного забезпечення управління ресурсного забезпечення ГУ ДСНС України у Харківській області.

За перший тиждень стажування співробітник університету ознайомився:

- з розпорядком роботи та організаційною структурою управляння ресурсного забезпечення ГУ ДСНС України у Харківській області;

- з функціями управляння ресурсного забезпечення ГУ ДСНС України у Харківській області;

- з посадовими обов'язками начальника та заступника начальника відділу технічного забезпечення управління ресурсного забезпечення ГУ ДСНС України у Харківській області;

- з порядком планування матеріально-технічного забезпечення у ГУ ДСНС України у Харківській області.