На факультеті оперативно-рятувальних сил проведено практичне заняття з висотно-рятувальної підготовки

На факультеті ОРС минулого тижня старшим викладачем кафедри ПтаРП Дмитром Белюченко були проведені практичні заняття з висотно-рятувальної підготовки для курсантів 2-го курсу факультету ОРС. На заняттях здобувачі вищої освіти відпрацювали практичну вправу з послідовності виконання необхідних дій із застосуванням спеціального оснащення та страхувальних засобів з наведення навісних переправ для проведення висотно-рятувальних робіт. Під час практичних занять курсанти ознайомились з видами навісних переправ, правилами наведення переправи та її подолання, способами кріплення до переправи, дотримання неохідних правил безпеки праці.

Також застосовували набуті практичні навички для спуску постраждалого з висоти в косинці рятувальній організовуючи наведення навісної крутопохилої переправи за допомогою поліспаста.