Відпрацювання прийомів роботи з пожежними стволами: на факультеті оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України проведено виїзні практичні заняття

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Дмитро Дубінін та Сергій Шевченко провели виїзні практичні заняття на базі навчального полігону Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Учасниками занять з теми «Відпрацювання прийомів роботи з пожежними стволами» стали здобувачі вищої освіти 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил. Під час проведення виїзних заходів курсанти відпрацювали дії щодо способів пересування з наповненою рукавною лінією, прийомів оперування вогнегасними струменями, зокрема, під час гасіння внутрішніх пожеж.