Забір води та робота з насосними установками пожежних автоцистерн: в НУЦЗ України відбулися практичні заняття

30 травня на базі навчального комплексу практичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля науково-педагогічні працівники кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України провели додаткове виїзне комплексне практичне заняття. Учасниками навчальних заходів стали курсанти 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.
Здобувачі вищої освіти під керівництвом начальника кафедри Андрія Калиновського, доцента Сергія Назаренка, старшого викладача, Станіслава Шахова та викладача Олександра Поліванова вдосконалили навички роботи з насосними установками пожежних автоцистерн, а також відпрацювали низку вправ щодо забирання води з відкритого вододжерела насосною установкою пожежної автоцистерни і подавання її в рукавну лінію до ручного пожежного ствола; забирання води з відкритого вододжерела насосною установкою пожежної автоцистерни з допомогою гідроелеватору за схемою «гідроелеватор-цистерна» та «гідроелеватор – насос» і подавання її в рукавну лінію до ручного пожежного ствола; перекачування води насосними установками пожежних автоцистерн за схемами «насос – цистерна» та «насос – насос». Також курсанти мали змогу вдосконалити свої навички під час роботи зі стаціонарним та лафетним пожежними стволами.