На факультеті оперативно-рятувальних сил начальник кафедри ПТ та АРР Андрій ЛІСНЯК продовжує стажування та набуття практичного досвіду у ГУ ДСНС України у Харківській області.

Продовжується стажування та набуття практичного досвіду в посаді старшого помічника начальника чергової зміни з питань оперативного реагування ОКЦ Головного управління ДСНС України у Харківській області начальником кафедри ПТтаАРР Андрієм ЛІСНЯКОМ. На другому тижні стажування продовжено вивчення нормативно-правової бази, тактико-технічних характеристик пожежно-рятувальної техніки та обладнання, що знаходиться на озброєнні гарнізону. Разом з черговими змінами здійснювались перевірки готовності пожежно-рятувальних підрозділів гарнізону до виконання дій за призначенням, виїзди на гасіння пожеж і ліквідації наслідків ворожих прильотів та проводився розбір оперативних дій пожежно-рятувальними підрозділами.