На факультеті оперативно-рятувальних сил заступник начальника кафедри ІтаАРТ Станіслав ВИНОГРАДОВ продовжує стажування та набуття практичного досвіду у ГУ ДСНС України у Харківській області.

Продовжується стажування та набуття практичного досвіду на посаді заступника начальника відділу технічного забезпечення управління рессурсного забезпечення ГУ ДСНС України у Харківській області заступником начальника кафедри ІтаАРТ факультету ОРС Станіславом ВИНОГРАДОВИМ.

За поточний тиждень стажування науково-педагогічний працівник університету ознайомився:

- з матеріально-технічною базою протипожежної техніки ДПРЧ-6 та ДПРЧ-3 м. Харкова;

- з особливостями організації та здійснення організаційно-штатної роботи в ГУ ДСНС України в Харківській області;

- з порядком речового забезпечення підрозділів ГУ ДСНС України в Харківській області;

- з особливостями житлового забезпечення особового складу служби цивільного захисту;

Крім цього, досягнуто домовленостей про зйомку серії навчальних відео про особливості роботи з насосними установками на техніці, яка знаходиться на оснащенні підрозділів ГУ ДСНС України в Харківській області.