Начальник факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України Роман Пономаренко набуває практичного досвіду у Запорізькому гарнізоні

З 03 червня розпочалося стажування начальника факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Романа Пономаренка на посаді заступника начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Разом із рятувальниками Запорізького гарнізону керівник факультету привітав малечу із Днем захисту дітей та у рамках роботи класу безпеки (мобільного) провів профорієнтаційну роботу з учнями шкіл; взяв активну участь у виконанні робіт із життєзабезпечення постраждалого населення, зокрема, гуманітарної допомоги мешканцям м. Оріхів, проведенні додаткових занять для інспекторського складу гарнізону щодо порядку аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків ведення бойових дій, перевірки фонду захисних споруд цивільного захисту міста разом із членами робочих груп з перевірки сховищ, протирадіаційних та найпростіших укриттів, швидкоспоруджуваних захисних споруд, споруд подвійного призначення у районах міста. Також був учасником навчань саперів на узбережжі Дніпра, що були проведені з метою удосконалення навичок щодо пошуку підозрілих предметів та розмінування.
Стажування та набуття практичного досвіду триває.