Курсанти факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України – учасники ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство»

12 червня у Харківському національному автомобільно-дорожному університеті відбувся ІІ етап Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство». Від Національного університету цивільного захисту України свої дослідження представили курсанти 2-го та 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Анжеліка Скрипниченко, Валерія Калашнікова, Аліна Кулик та Юрій Козловський під керівництвом доцента кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Наталії Мінської. Курсанти здійснювали доповіді англійською мовою. Оголошення переможців Конкурсу та закриття конференції відбудеться 14 червня.