Ад’юнкт кафедри

Освіта, науковий ступінь, вчене звання

З 2015 по 2019 рік – навчалась у Національному університеті цивільного захисту України, за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, освітньо-професійна програма «Екстремальна та кризова психологія», спеціальність 053 «Психологія».

З 2019 по 2021 рік – навчалась у Національному університеті цивільного захисту України. Здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» зі спеціальності 263 «Цивільна безпека», освітньо-професійна програма «Управління у сфері цивільного захисту».

У 2021 році вступила до ад’юнктури та докторантури Національного університету цивільного захисту України за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» та закріплена за кафедрою інженерної та аварійно-рятувальної техніки.

Наукова робота

1. «Підвищення рівня пожежного оперативного обслуговування регіону за рахунок оснащення пожежно-рятувальних підрозділів комбінованими пожежними автомобілями».

Основні наукові публікації

1. Калиновський А. Я. Дослідження причин виникнення надзвичайних ситуацій на основі даних офіційної статистики / Коваленко Р. І., Калиновський А. Я., Журавський М. М., Кащавцева В. О.// Scientific Journal Problems of Emergency Situations. – 2021. – N 1(33). - С. 93-102. – Ре-жим доступу: DOI: https://doi.org/10.52363/2524-0226-2021-33-8

2. Коваленко Р.І., Назаренко С.Ю., Дем’яншин В.М., Колєнов О.М., Семків В.О. Дослідження статистики потоку пожеж, що виникають на території міст / Збірник наукових праць «Проблеми надзвичайних ситуацій». С. 134-143.

3. Калиновський А. Я. Геометричне моделювання епігіпотрохоїдних профілів одногвинтових насосів Муано / Лінчевський Є. А., Куценко Л. М. , Калиновський А. Я., Семків В. О., Назаренко С. Ю., Сухарькова О. І. // Scientific Journal Problems of Emergency Situations. – 2022. – N 2(36). - С. 195-218.

4. Коваленко Р. І., Назаренко С. Ю., Кривошей Б. І., Морозов І. Є., Семків В. О. (2023). Аналіз оперативного функціонування сил цивільного захисту в умовах воєнного стану. Проблеми надзвичайних ситуацій. Харків, 2023. № 1 (37). С. 293–304.

Наукова робота

Наукові інтереси:

• розробка та удосконалення протипожежної техніки.