Закордонні (іноземні) періодичні наукові видання за профілем кафедри

Журнал призначений для фахівців з пожежної техніки, хіміків, фізиків, хіміків-технологів, інженерів-будівельників, інженерів-механіків, архітекторів, електротехніків, слідчих. 
 
В журналі Fire Engineering розміщені наукові статті фахівців пожежної та рятувальної служби з усього світу. Протягом майже 140 років журнал надає інформацію про навчання, освіту та управління персоналом служб пожежної та екстреної допомоги. 
 
Сайт призначений для співробітників добровільних або комбінованих пожежних дружин, команд рятувальників і парамедиків.
 
Журнал Fire Rescue Magazine є щомісячним виданням, що представляє життєво важливі рішення, орієнтовані на покращення навичок для пожежних-рятувальників та офіцерів пожежної охорони, в основу яких покладено найновішу наукову інформацію, яку вони можуть використовувати у роботі. Fire Rescue Magazine присвячений інтересам пожежних-рятувальників у всьому світі.
 
Науковий щоквартальних журнал «BiTP. Safety & Fire Technique» є рецензованим журналом, в якому публікуються оригінальні наукові статті, попередні звіти, оглядові статті, тематичні дослідження і статті від практиків з тематики пожежної безпеки та протипожежної техніки.
 
Матеріали в InternationalJournalofImpactEngineering мають, як правило, представляти інтерес для авіаційних інженерів, будівельних інженерів, інженерів-механіків, морських архітекторів, ядерних інженерів, океанських інженерів, транспортних інженерів та працівників інших галузей інженерії та науки, які мають цікавість до різних аспектів впливу навантаження на механізми та машини.
 
Міжнародний рецензований журнал з відкритим доступом, основним завданням якого є створення платформи високого рівня, в якій можна буде розповсюджувати та ділитися академічними досягненнями, що мають величезне значення в інженерній науці та техніці. Виходячи з наукових відкриттів, дослідницькі досягнення, розповсюджені цим журналом, повинні бути перетворені через інновації у нову продуктивну силу, з тим щоб сприяти розвитку галузей світового класу та інженерних проектів, що мають важливе соціально-економічне значення.
 
Журнал призначений для дослідників, науковців та розробників програмного забезпечення, що займаються математичними та обчислювальними методами опису геометричних об'єктів, коли вони виникають у сферах від CAD/CAM до робототехніки та наукової візуалізації. Журнал публікує оригінальні наукові статті, оглядові доповіді та швидкі редакційні рішення, короткі повідомлення.