Робота зі стейкхолдерами

1. Гарант освітньої програми "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи" для другого (магістерського) рівня освіти за спеціальністю "Пожежна безпека" взяв участь у відкритій лекції інструктора Британської пожежної школи Джейсоном Халлом.Після лекції між колегами було обговорено питання шляхів розвитку освітньої програми з урахуванням європейського досвіду підготовки фахівців пожежогасіння. Налагоджено зв'язки для подальшої співпраці.

2.Гарант освітньо-професійної програми «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» для другого (магістерського) рівня освіти за спеціальністю «Пожежна безпека» взяв участь у засіданні робочої групи ДСНС України.

3.Гарант освітньо-професійної програми «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» для другого (магістерського) рівня освіти за спеціальністю «Пожежна безпека» відвідав ГУ ДСНС України у Запорізькій області та прифронтові підрозділи.

4.Поїздка на завод протипожежної техніки «ПК «ПОЖМАШИНА».

5. Гарант ОПП «ПГАРР» Станіслав ВИНОГРАДОВ взяв участь у засіданні робочої групи ДСНС України.

6.Гарант ОПП «ПГАРР» Станіслав ВИНОГРАДОВ став учасником міжнародного тренінгу.

7.Начальник кафедри Андрій КАЛИНОВСЬКИЙ взяв участь у роботі виставки SECURITY 2.0.

8.Зустріч з інструктором з Великої Британії.

9. Участь у засіданні робочої групи ДСНС.

10.Оnline-зустріч курсантів факультету оперативно-рятувальних сил з практичними працівниками ДСНС.

11.Представники НУЦЗ України стали учасниками регіонального методичного семінару «Внутрішнє забезпечення якості як дієвий інструмент змін в університеті».

12. Виїзне заняття із залученням стейкхолдерів для здобувачів вищої освіти за другим магістерським рівнем.

13.Відкрите заняття кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил.

14. Виїзні практичні заняття кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил.

15. В НУЦЗ України для майбутніх рятувальників проведено практичні заняття, до яких долучились представники ТОВ "Променергообладнання».

16. Відвідування науково-педагогічними працівниками факультету оперативно-рятувальних сил та цивільного захисту міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех 2024», яка проходила у м. Київ.

 

Стажування.

1.Стажування у Департаменті МТЗ та логістики ДСНС України.

2.Підвищення кваліфікації у вигляді стажування викладача кафедри ІтаАРТ ПОЛІВАНОВА Олександра на посаді начальника 1 ДПРЗ у Херсонській області.

Відвідування практичних підрозділ.

1.Доцента кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Романа КОВАЛЕНКА.

2. Старшого викладача кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Дмитра Савєльєва.

3. Старший викладач кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Станіслав ШАХОВ відвідав СБДР харківського гарнізону.

4. Доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Сергій НАЗАРЕНКО відвідав СБДР Харківського гарнізону.

5. Начальник кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил взяв участь в ознайомленні з практичною діяльністю підрозділів ОРС ЦЗ