Самойлов Михайло Олександрович

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ, підполковник служби ЦЗ

Освіта, науковий ступінь, вчене звання

Харківський гвардійський ордена Червоної Зірки інститут танкових військ імені Верховної Ради України при НТУ “ХПІ” 2003, спеціаліст за спеціальністю "Бойове застосування та управління діями підрозділів Сухопутних військ"

Навчальна робота

Викладаю дисципліни: "Організація роботи у непридатному для дихання середовищі", "Основи пожежно-рятувальної справи", "Охорона праці в галузі"

Наукова робота

Робота над науковим дослідженням з теми "Інженерно-технічний метод запобігання виникненню надзвичайних ситуацій унаслідок пожеж у будівлях та спорудах на основі прогнозування загорянь"

Основні наукові публікації

1. Поспєлов Б.Б., Рибка Є.О., Самойлов М.О., Мелещенко Р.С., Безугла Ю.С., Ященко О.А. "Спектральні властивості динаміки небезпечних факторів середовища при загоряннях у приміщеннях". Проблеми надзвичайних ситуацій (35). С. 31-47.

2. Поспєлов Б.Б., Рибка Є.О., Самойлов М.О., Мелещенко Р.С., Безугла Ю.С., Ященко О.А. "Реалізація методу запобігання надзвичайним ситуаціям унаслідок пожеж шляхом прогнозування загорянь". Проблеми надзвичайних ситуацій (36). С. 26-40.

Підручники, посібники, монографії

Підвищення кваліфікації

Міжнародна діяльність

1. Міжнародної наукометрична база Scopus: «Defining the features of amplitude and phase spectra of dangerous factors of gas medium during the ignition of materials in the premises»/ B. Pospelov, E. Rybka, M. Samoilov, I. Morozov, Y. Bezuhla, T. Butenko, Y. Mykhailovska, O. Bondarenko/ Eastern-European Journal of Enterprise Technologies, 2 (10 (116)), Р. 57–65.

2. Міжнародна наукова онлайн конференція. – Bratislava 5 Slovakia: Вища школа економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі на тему «Адаптивний метод виявлення пожеж у невизначених умовах»., червнь 2021. – C. 75-76

Наукові інтереси

Ідентифікатор автора у Scopus: 57512964700