Вивчення досвіду роботи Служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС України у Харківській області в мирний та військовий час.

23-27 жовтня старший викладач кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Дмитро САВЕЛЬЄВ відвідав СБДР харківського гарнізону, маючи на меті ознайомитись з основними завданнями служби та особливостями роботи під час воєнного стану. Представник НУЦЗ України отримав вичерпну допомогу з боку колег, відповіли на питання. Одними з особливостей роботи під час воєнного стану стало регульювання та постановка на облік автомобілів що були передані закордонними партнерами як гуманітарна допомога. Так, під час спільної роботи, ознайомився з переліком документів які передаються благодійниками разом з автомобілями. Порівняли особливості документів на пожежні автомобілі у різних країнах. Мали досвід оформлення пакету документів для постановки на облік переданих автомобілів. Ознайомились з правилами постановки на облік пожежних машин с правим розташуванням керма керування, які передані Великою Британією та насосно-рукавними пожежними автомобілями які прибули з США. Крім того, ознайомилися з матеріально-технічною базою служби. Робота з цього напряму триває, та передана наступним викладачам кафедри. Отриманий досвід буде впроваджено в освітньо-професійній програмі для здобувачів вищої освіти НУЦЗ України.