Вивчення досвіду роботи Служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС України у Харківській області в мирний та військовий час.

З З0 жовтня по 3 листопада доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Сергій НАЗАРЕНКО відвідав СБДР Харківського гарнізону, маючи на меті ознайомитись з основними завданнями служби та особливостями роботи під час воєнного стану.  Представник НУЦЗ України отримав вичерпну допомогу з боку колег Головного управління. Одними з особливостей роботи під час воєнного стану стало регулювання та постановка на облік автомобілів що були передані закордонними партнерами як гуманітарна допомога.  Так, під час спільної роботи, ознайомився з переліком документів які передаються благодійниками разом з автомобілями. Порівняли особливості документів на пожежні автомобілі у різних країнах. Мали досвід оформлення пакету документів для постановки на облік переданих автомобілів.  Ознайомились з правилами постановки на облік пожежних машин, які передані Великою Британією та США. Крім того, ознайомилися з матеріально-технічною базою служби. Отриманий досвід передано викладачам кафедри та буде впроваджено в освітньо-професійній програмі для здобувачів вищої освіти НУЦЗ України.