На факультеті оперативно-рятувальних сил доцент кафедри ІтаАРТ Сергій НАЗАРЕНКО завершив підвищення кваліфікації у вигляді стажування на посаді заступника начальника відділу технічного забезпечення управління ресурсного забезпечення ГУ ДСНС України у Харківській області.

Результатами стажування є удосконалення професійних знань, умінь та навичок, здобуття досвіду з виконання професійних завдань та обов’язків у сфері забезпечення підрозділів матеріально-технічними засобами. Отримані знання та навички будуть використані при викладанні навчальних дисциплін «Протипожежна та аварійно-рятувальна техніка», «Інженерна та аварійно-рятувальна техніка». Досвід спілкування з практичними працівниками буде врахований при обговоренні освітньо-професійної програми підготовки магістрів «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» за спеціальністю «Пожежна безпека».