Грищенко Дмитро Володимирович

Ад'юнкт кафедри, капітан служби цивільного захисту

Освіта, науковий ступінь, вчене звання

З 2012 по 2016 роки - навчався у Національному університеті цивільного захисту України, за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, освітньо-професійна програма «Пожежна безпека», спеціальність 261 «Пожежна безпека».

З 2016 по 2017 роки – навчався у Національному університеті цивільного захисту України. Здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» зі спеціальності 261 «Пожежна безпека», освітньо-професійна програма «Пожежна безпека».

З грудня 2017 по вересень 2018 року – командир навчального взводу факультету пожежної безпеки Національного університети цивільного захисту України.

З вересня 2018 по квітень 2019 року – командир навчального взводу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університети цивільного захисту України.

З вересня 2018 по вересень 2022 року – заступник начальника курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університети цивільного захисту України.

У вересні 2022 року вступив до ад’юнктури та докторантури Національного університету цивільного захисту України за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» та закріплений за кафедрою інженерної та аварійно-рятувальної техніки.

Наукова робота

1. «Підвищення ефективності пожежогасіння компресійною піною за рахунок використання хімічних інгібіторів горіння».

Основні наукові публікації

1. Грищенко Д.В. «Аналіз способів підвищення вогнегасної ефективності компресійної піни при гасінні твердих горючих речовин» / Грищенко Д.В., Виноградов С.А., Шахов С.М. // Науково - технічний збірник «Комунальне господарство міст» - С. 151-159 http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/17650;

2. Грищенко Д.В. «Аналіз досвіду використання модифікувальних добавок та їх фізико-хімічних властивостей для подальшого застосування у складі компресійної піни» / Грищенко Д.В., Виноградов С.А., Шахов С.М. // Збірник наукових праць «Пожежна безпека» №42, 2023 - С. 85-95. http://repositsc.nuczu.edu.ua/handle/123456789/18042

Наукові інтереси

- застосування та удосконалення компресійної піни для гасіння пожеж.