Відповідно до "Графіку участі науково-педагогічного та керівного складу Національного університету цивільного захисту України у практичній діяльності органів та підрозділів ДСНС України у 2023 році" відбулося ознайомлення з 18.09.2023-29.09.2023 року доцента кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Романа КОВАЛЕНКА з особливостями практичної діяльності та технічним забезпеченням групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Черкаській області. В рамках плану відвідування НПП пройшов ознайомлення з обов’язками заступника начальника групи – начальника відділення спеціальної та санітарної обробки групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Черкаській області, а також з основними завданнями підрозділу та його технічним забезпеченням.