22 листопада 2023 року старшим викладачем кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Дмитром САВЕЛЬЄВ проведено відкриту онлайн лекцію з дисципліни «Інженерна та комп’ютерна графіка» за темою: «Моделювання складальних одиниць в середовищі SOLIDWORKS» для здобувачів вищої освіти групи ІКГ-22. На лекції були присутні проректор з навчальної та методичної роботи, начальник факультету оперативно рятувальних сил, начальник кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки та викладачі інших кафедр факультету.    Лектором повністю розкрита тема лекції, матеріал лекції викладено логічно, послідовно, всі питання, викладені в лекції, взаємопов’язані. В межах тематики було розкрито поняття збірки та способи проектування збірки, розглянуто процес моделювання збірки на прикладі побудови шатуна, розглянуто умови сполучення компонентів у збірц та вставка додаткових компонентів.