Захищені дисертації

• Назаренко С.Ю. Науковий керівник професор кафедри ІтаАРТ, доктор технічних наук, професор Ларін О.М., тема дисертаційного дослідження «Підвищення достовірності результатів випробувань напірних пожежних рукавів при наявності в них прихованих дефектів», за спеціальністю 21.06.02 – пожежна безпека.
  • Виноградов С.А. Науковий керівник заступник начальника кафедри ПТтаАРР, кандидат технічних наук, доцент Грицина І.М., тема дисертаційного дослідження «Підвищення ефективності гасіння газових фонтанів» за спеціальністю 21.06.02 – Пожежна безпека.
  • Коваленко Р.І. Науковий керівник начальник кафедри ІтаАРТ, кандидат технічних наук, доцент Калиновський А.Я. тема дисертаційного дослідження «Скорочення часу реагування аварійно-рятувальних формувань на локальні надзвичайні ситуації шляхом використання багатофункціональних кузовів-контейнерів», за спеціальністю 21.02.03 – Цивільний захист.
  • Савельєв Д.І. Науковий керівник професор кафедри СХХТ, доктор технічних наук, професор Кірєєв О.О., тема дисертаційного дослідження «Підвищення ефективності гасіння низових лісових пожеж шляхом використання бінарних вогнегасних систем з роздільним подаванням» за спеціальністю 21.06.02 – Пожежна безпека.
  • Запольський Л.Л. Науковий консультант професор кафедри ІтаАРТ, доктор технічних наук, професор Куценко Л.М., тема дисертаційного дослідження «Геометричні технології імпульсно-інерційного формування стержневих конструкцій» за спеціальністю 05.01.01 – Прикладна геометрія, інженерна графіка.
  • Васильєв С.В. Науковий керівник професор кафедри, доктор технічних наук, професор Куценко Л.М., тема дисертаційного дослідження «Геометричне моделювання паралельних множин, як графічного прояву реакцій гетерогенного типу» за спеціальністю 05.01.01 – Прикладна геометрія, інженерна графіка.
  • Кривошей Б.І. Науковий керівник професор кафедри, доктор технічних наук, професор Ларін О.М., тема дисертаційного дослідження «Геометричне моделювання механічних коливальних систем на прикладі власних коливань підресореного вантажу» за спеціальністю 05.01.01 – Прикладна геометрія, інженерна графіка.
  • Федоренко Р.М. Науковий керівник професор кафедри, доктор технічних наук, професор Ларін О.М., тема дисертаційного дослідження «Методика прогнозування ризиків забруднення довкілля витоками нафтопродуктів із вертикально сталевих резервуарів внаслідок їх корозії» за спеціальністю 21.06.01 – Екологічна безпека