Практичні навчання

Кафедрою організовується навчальна практика на посадах «дозиметрист», «командир відділення групи радіаційного та хімічного захисту аварійно-рятувальних підрозділів ГУ(У) ДСНС», «лаборант навчальної лабораторії», «інженер-хімік, інженер-радіолог, технік-технолог хімічного виробництва», «командир відділення спеціальної обробки, командир відділення радіаційної та хімічної розвідки, інструктора з радіаційної та хімічної розвідки рятувального загону спеціального призначення». Навчальні практики та стажування курсанти проходять на базі територіальних підрозділів ДСНС України.

 

 Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України в Черкаській області

 В липні 2022 р. для здобувачів вищої освіти 3-го та 4-го курсів факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України, які навчаються за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія», освітньо-професійною програмою «Радіаційний та хімічний захист» було проведено виїзне заняття на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Черкаській області. Практичне заняття, організоване заступником начальника кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Євгеном Слепужніковим, відбулося в рамках дисциплін «Технічні засоби контролю та розвідки» та «Захист населення та територій від наслідків руйнувань радіаційних та хімічних об’єктів».

Фахівець Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Черкаській області Євгеній Лимар ознайомив здобувачів вищої освіти університету з оснащенням та комплектацією хіміко-радіологічної пересувної лабораторії. Здобувачі вищої освіти набули практичних навичок щодо роботи з технічними засобами контролю та розвідки, а також ознайомились зі спеціальною технікою.
 
 
 
 
 
 

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України в Тернопільській області

В травні  2022 р. для здобувачів вищої освіти 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України, які навчаються за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія», освітньо-професійною програмою «Радіаційний та хімічний захист» було проведено практичне заняття на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області. 

 

 
 
 

Навчальний центр оперативно-рятувальної служби ДСНС України м. Мерефа.

 

Міжрегіонального центру швидкого реагування м. Ромни

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС у Харківській області

З 1 серпня триває практична підготовка курсантів 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, які навчаються за спеціальністю 161 "Хімічні технології та інженерія" (освітньо-професійна програма "Радіаційний та хімічний захист") у АРЗ СП ГУ ДСНС України у Харківській області.
Курсантами кафедри спеціальної хімії та хімічної технології було відпрацьовано нормативи з одягання спецодягу та здійснено проходження психологічної смуги перешкод!
 
 
    
 
   
 
Продовжується практична підготовка курсантів-хіміків 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил на АРЗ СП ГУ ДСНС України у Харківській області.
Цього разу курсанти відпрацьовували розгортання польової лазні з використанням ДДА-66 та АРС-14.
 
   

 Проведення тренажів