Практичні навчання

Кафедрою організовується навчальна практика на посадах «дозиметрист», «командир відділення групи радіаційного та хімічного захисту аварійно-рятувальних підрозділів ГУ(У) ДСНС», «лаборант навчальної лабораторії», «інженер-хімік, інженер-радіолог, технік-технолог хімічного виробництва», «командир відділення спеціальної обробки, командир відділення радіаційної та хімічної розвідки, інструктора з радіаційної та хімічної розвідки рятувального загону спеціального призначення». Навчальні практики та стажування курсанти проходять на базі територіальних підрозділів ДСНС України, 

Навчальний центр оперативно-рятувальної служби ДСНС України м. Мерефа.

 

Міжрегіонального центру швидкого реагування м. Ромни

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС у Харківській області

З 1 серпня триває практична підготовка курсантів 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, які навчаються за спеціальністю 161 "Хімічні технології та інженерія" (освітньо-професійна програма "Радіаційний та хімічний захист") у АРЗ СП ГУ ДСНС України у Харківській області.
Курсантами кафедри спеціальної хімії та хімічної технології було відпрацьовано нормативи з одягання спецодягу та здійснено проходження психологічної смуги перешкод!
 
 
    
 
   
 
Продовжується практична підготовка курсантів-хіміків 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил на АРЗ СП ГУ ДСНС України у Харківській області.
Цього разу курсанти відпрацьовували розгортання польової лазні з використанням ДДА-66 та АРС-14.
 
   

 Проведення тренажів