На факультеті робота зі стейкхолдерами проводиться шляхом залучення представників практичних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій до проведення навчальних занять та атестації здобувачів вищої освіти, практичної підготовки і навчальної практики в підрозділах ГУ ДСНС України, отримання робітничої професії в навчальних центрах ДСНС України.

 

17 лютого 2021 року науково-педагогічним складом кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт доцентом кафедри Вадимом Аветісяном та старшим викладачем кафедри майором служби цивільного захисту Костянтином Остаповим разом зі співпрацівниками аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області заступником начальника частини-начальником групи рятувальних робіт капітаном служби цивільного захисту Захаровим Микитою Андрійовичем та начальником групи радіаційного та хімічного захисту старшим лейтенантом служби цивільного захисту Онацькою Анастасією Олександрівною проведено практичне заняття з курсанти, які навчаються за освітнім ступенм магістр, з навчальної дисципліни "Тактика ведення аварійно-рятувальних невідкладних робіт" за темою: «Матеріально-технічне забезпечення зведених загонів».

 

22 грудня 2020 року керівником департаменту енергозбереження та впровадження енергоефективних технологій Спілки підприємців Харківської області Денисенко Дмитром Вікторовичем та інженером ТОВ «Теплодом» Терещенко Артемом Михайловичем на кафедрі пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт з курсантами 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, які навчаються за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» за освітньо-професійною програмою «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» було проведено заняття з організації ведення оперативних дій пожежно-рятувальними підрозділами на об’єктах, де запроваджено використання енергоефективних технологій.

 

25 листопада 2020 року з науково-педагогічним складом факультету - кафедр пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт і пожежної та рятувальної підготовки заступником начальника оперативно-координаційного центру з питань оперативного реагування ГУ ДСНС України у Львівській області Володимиром Дубасюком проведено інструкторсько-методичне заняття щодо можливостей організації практичних занять на вогневому тренажері та газовому модулі. Заняття проведено в рамках реалізації проєкту «Регіональні Центри Рятувальної Підготовки – підтримка системи підготовки добровільної пожежної охорони та професійної рятувальної служби в Україні».

 

24 листопада 2020 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Протипожежна та аварійно-рятувальна техніка» з курсантами 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, які навчаються за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» за освітньо-професійною програмою «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» було проведено виїзне практичне заняття на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області.

До заняття було залучено помічника начальника АРЗ СП Віталія Бондаренка, командирів відділення і водійський склад частини спеціальної протипожежної техніки а також аварійно-рятувальної частини.

 

17.11.2020 року науково-педагогічні працівники кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки провели виїзне заняття з дисципліни «Протипожежна та аварійно-рятувальна техніка» для курсантів 4-го курсу, які навчаються за спеціальністю 261 "Пожежна безпека". Заняття відбулося на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення (АРЗ СП) ГУ ДСНС України у Харківській області.

 

16.11.2020 року зі здобувачами вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» зі спеціальностей 261 «Пожежна безпека» освітньо-професійної програми «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» та 161 «Хімічні технології та інженерія» освітньо-професійної програми «Радіаційний та хімічний захист» розпочато проведення однієї із завершальних форм освітньої діяльності – переддипломної практики, яка проходит в підрозділах Харківського, Сумського та Луганського гарнізонів служби цивільного захисту.

 

16.10.2020 року зі здобувачами вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальностей 261 «Пожежна безпека» освітньо-професійної програми «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» та 263 "Цивільна безпека" освітньо-професійної програми «Цивільний захист» було проведено виїзне заняття з дисципліни «Стандартизація, метрологія та сертифікація у сфері пожежної безпеки» на завод по виробництву пожежних рукавів AQUASILA. 

У рамках вивчення дисципліни «Стандартизація, метрологія та сертифікація у сфері пожежної безпеки» здобувачі вищої освіти разом з начальником кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Андрієм Калиновським та доцентом кафедри Сергієм Назаренко відвідали завод по виробництву пожежних рукавів AQUASILA. Директор компанії ТОВ «СПЕЦПРІА» Вадим Смик ознайомив здобувачів вищої освіти з повним циклом виробництва пожежних рукавів, метрологічним забезпеченням якості продукції, проведенням стандартизації на підприємстві, характеристику процесів виробництва та зберігання готової продукції.

 

Практична підготовка курсантів 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил, які навчаються за спеціальністю 161 "Хімічні технології та інженерія" освітньо-професійна програма "Радіаційний та хімічний захист" освітній ступень бакалавр в АРЗ СП ГУ ДСНС України у Харківській області.

1.09.2020 року Відпрацьовано нормативи з одягання спецодягу та здійснено проходження психологічної смуги перешкод.

 

7.09.2020 року Курсанти відпрацьовували розгортання польової лазні з використанням ДДА-66 та АРС-14

 

Червень 2019 Курсанти 1-го курсу (набір 2018 року), які навчаються по спеціальності  161 "Хімічні технології та інженерія" пройшли навчання в Навчальному центрі Оперативно – рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України та отримали робітничу професію «Дозиметрист» (код 7243).

  

Червень-липень 2018 року На базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни) проводилась навчальна практика курсантів 3-го курсу (набір 2015 року), які навчаються за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія» освітньо-професійна програма «Радіаційний та хімічний захист» освітній ступінь бакалавр. Навчальна практика проводилась на посадах начальника групи радіаційного та хімічного захисту, начальника групи радіаційної та хімічної розвідки, інженера-хіміка лабораторії підрозділу ГУ(У) ДСНС України.

 

 

17.02.2018 року  викладачем кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Євгеном Слепужніковим проведено виїзне практичне заняття зі здобувачами вищої освіти, які навчаються за першим освітнім рівнем по спеціальності  161 "Хімічні технології та інженерія"  з дисципліни «Захист населення та територій від наслідків зруйнувань радіаційних та хімічних об’єктів» на території Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Під час проведення занять спільно із представниками інституту відбулося ознайомлення з спеціальною технікою РХБ розвідки, а саме: УАЗ-469РХБ; РХМ; РХМ-4; БРДМ-2РХБ.